Vyvíjíme a vyrábíme nutraceutika v řade aplikačních forem

Vyvíjíme a vyrábíme nutraceutika v různých aplikačních formách jako jsou kapalné liposomální preparáty, bylinné kapalné extrakty, tinktury, kapsle, tablety, žvýkací „medvídci“, prášky apod. Používáme moderní výrobní technologie a progresivní receptury, garantující soulad se striktní legislativou EU a požadavky na kvalitu.

Náš cíl: komerčně úspěšný produkt

Naše produkty jsou i na tak náročných trzích jako je Německo pravidelně řazeny na TOP seznamech. Je to proto, že vedle špičkového složení a kvality produktů naši experti pomáhají vytvářet měnící se tržní trendy – a coby ocenění vizionáři – umožňujeme klientům být o krok před konkurencí v zavádění inovací.

Zkušenost se značkami

Vedle vysoce kvalifikovaného týmu chemiků, biotechnologů, mikrobiologů, nutričních expertů a technologů, kteří se věnují smluvnímu vývoji a výrobě produktů, nám zkušenosti s vlastní mezinárodně úspěšnou značku kosmetiky a doplňků stravy NEOBOTANICS umožňují dobře chápat Vaše specifické potřeby coby majitele značky.

Potvrzená účinnost a zdravotní tvrzení

Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) je klíčovou organizací EU, regulující bezpečnost potravin a doplňků stravy a definující povolená zdravotní tvrzení.

Regulatorní služby

V BIOCEN Laboratories pomáháme na každém kroku vývoje produktu a jeho následného marketingu našim klientům porozumět a vyhovět požadavkům EFSA i národní legislativy.

Šetrné k životnímu prostředí

Disponujeme také certifikací německé organizace ABCert jako výrobci BIO-potravin a díky tomu nabízíme též výrobní metody a výběr surovin podporujících tvrzení VEGAN, RAW, BIO, ORGANIC, BEZ KONZERVANTŮ a BEZ BARVIV.

Čisté a přírodní

V BIOCEN Laboratories osobně v našem životě zastáváme hodnoty zdravé výživy, udržitelného rozvoje, inspirujeme se jógou, pobyty v divokých čistých horách a lesích a jsme hrdí na to, že tyto hodnoty promítáme i do našich produktů tak, aby byly nejen vysoce účinné, ale současně i co nejčistší a nejpřírodnější.